mercedes sprinter 315

Shitet nga: muhamet 19 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
shitet urgjent kombi mercedes sprinter 315 cdi viti:2007 i ardhur nga ch regjistrimi i par per me shum info :044130299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim