Mercedes KOMBI Vito

Shitet nga: argjend 15 Qer 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi mercedes vito ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim