Mercedes Kamion 814

Shitet nga: Nuhi Hoxha 12 Nën 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamionin 814 viti 1991 esht ne gjendje te rregullt, pa cerad, kiper ka mbrapa, cmimi pa diskutushem, mundeni me ma kontaktu nr telefonit :

044 110 547
044 309 300
049 309 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim