Mercedes Kombi 2.3 dizel

Shitet nga: Arsim 25 Dhj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi 2.3 dizell
Viti 89
I skaduar
nr i telefonit 044 461 358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim