Mercedes Sprinter 311 CDI

Shitet nga: Arben 09 Gsh 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedes Sprinter 311 CDI i pa doganuar ne gjendje shum te mir i ardhur nga Zvicrra. Sprinteri esht automat dhe me 5 dyer dhe posedon Kuken per terheqje deri ne 3000kg
Per me shum Informacione mund te na kontaktoni ne 044 888 722 dhe 044 121 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim