Mercedes Sprinter 311 CDI

Shitet nga: Arben 09 Gsh 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedes Sprinter 311, viti prodhimit 2000 i importuar nga zvicrra, i pa doganuar. Sprinteri esht automatik i ka 290'000 km esht ne gjendje shum te mir, esht me 5 dyer posedon kuken per terheqje deri ne 3'000 kg. Per me shum informata mund te na kontaktoni ne numrat 044888722 dhe 044121535.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim