Mercedes-Sprinter 316

Shitet nga: Kika 24 Jan 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes Sprinter 316 benzin-plin fabrikisht viti prodhimit fund 2008 esht ne gjendje te rregullt per meshum informata kontaktoni ne numrin 044-981-440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim