Mercedes Sprinter CDI 309

Shitet nga: Astrit 11 Sht 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Sprinter CDI 309,
Makina eshte ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga gjermania dhe i pa doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim