Mercedes Sprinter

Shitet nga: Shpend 28 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes sprinter ne gjendje te rregullt

Me targa gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim