Mercedes Vito Cdi 110

Shitet nga: Qendrim 26 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes vito ne ne gjendje te rregullt posedon ABS ARS ika 8 goma ka rigjistrim deri met 06-07-2016 arsyja e shitjes eshte se me vyn nja me i vogel bej ndrrim me ndonje vetur met vogel qe me kunvonon mund te na kontaktoni edhe ne viber +4915227038183 vetem per blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim