Mercedes benz 914

Shitet nga: Mercedes-benz 914 11 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin ne gjendje te mir teknike
Posedon: Goma te reja
Regjistrim deri me 19.12.16
Me hebibin
Gjatsia 6.20cm gjersia 2.50cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim