Mercedes benz sprinter

Shitet nga: Urim 23 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi Mercedes sprinter 220 cdi viti 10.10. 2006 seri e 2007 esht ne gjendje te mir te motorit I ardhun nga gjermania pa dogan . Kontak 044546827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim