Mercedes kombi

Shitet nga: Amir 18 Tet 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes kombi ne gjendje Shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim