Mercedes shlep 410 d

Shitet nga: Mercedes 16 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten mercedes matorrin ela 2.5turbo asht ne gjendje te mir me kran krani i qon 1 ton pesh ppsedon sajllen per terheqje ka 6 goma te reja per ma shum tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim