Mercedes sprinter

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Rilindi-f 27 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes sprinter ne gjendje te rregullt esht maxi ka regjistrim esht me tri ulse furgon karrigen me nxemje etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim