Mercedes sprinter

Shitet nga: agim 13 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mercedes sprinter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim