Mercedes vito 111 CDI

Shitet nga: Fatmir guri 27 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ne gjendje te rregullt
viber +38649562866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim