Mercedes vito 2004

Shitet nga: Arfi 21 Jan 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes vito 2004 me tabela t jashtit viber+37745683571
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim