Mercedesi Unimag per Pastrimin e Borës

Shitet nga: Luli 21 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedesi Unimag
Per pastrimin e bores
Me Lug te Bores
Me krypore
Te kalume 82 mij
Dizel
Motori 5 klipsh 2900 kubik
Viti i prodhimit 01-03-1993
Regjistrimi i par 17-09-2015
I Regjistruar deri me Daten 17-09-2016
Tipi 602
Prodhuesi Om
Ulse 2
Ngjyra e Portokallt
Tel 049 308 700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim