Nissan Primestar dizel -06

Shitet nga: Fehmi Ajeti 29 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes furgonin Nissan primastar i sa Po ardhur nga zvicrra n gjendje shum t mîr pa Dogan per me shum informata na kon takomi n nr 045649802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim