Nissan Vanette 2.2 Dizel -96

Shitet nga: 045 519 744 11 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 450 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Nissan Vanette 2.2 Dizel punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike.Me regjistrim Deri:10.08.2016(10Muj).Posedon:Hidraulik Radio te mir 5Dyr 2Qelsa dhe libren fabrikat.Kombi nuk asht hipotek dhe esht ne emrin tim personal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim