Opel Movano

Shitet nga: luan 25 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iardhun nga zvicra ne gjendje te mir teknike 4.30 gat 2.20 gjan 2.20 nalt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim