Opel combo 1,7 d

Shitet nga: Nuho 24 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes opel combo ose ndrroj me kombi esht i qlajmrun pikapi esht ne gjendje te mir e shes se pom vyn ma i madh qmimi pak i disk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim