PJES

Shitet nga: lindi 27 Tet 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
posedojm ladniaka -ftofsa per mercedes 240d 250d 190e honda golf opel sidhe per ftofje te vajit. kavrama psine briska per drebngt klipa zingjir terheqes kaisha etjj.... me qmime te volitshme

+377 45 367 719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim