Pajisja per heqjen e bores

Shitet nga: Besim 08 Pri 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shittet paisja per heqjen e bores
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim