Pegueto Boxing Kombi

Shitet nga: Hamit 16 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi, viti i prodhimit 94, benzin, regjistrimi i ka skaduar qe dy muj, bojm ndrrim edhe me vetur te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim