Peogat 2.5 dizel 1999

Shitet nga: Emrah 14 Jan 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Punon shum mir regjistrim ka edhe 5 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim