Pjese per Fiat Ducato 2.5 turbo disel -96

Shitet nga: Mergim 11 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fiat ducato 2.5 turbo disel viti prodhimit 1996 shiten pjeset e Fiatit kemi edhe pjes te motorrit 2006 me dizne edhe boshpump elektonike per na shum na kontaktoni
045 690 116 045 808 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim