Prikolic per mbeturina me kiper me pump te vet

Shitet nga: Xhemajl 12 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet prikolica per mbeturina e pershtatshme edhe per grur per kombaj me bunker ose per sillazh , prikolica ka pumpen e kiperit te montuar me agregat si dhe komanda dmth nuk ka nevoj te lidhet me kamion ose traktor . Per me shume shih fotot ose kontakto 044322985
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim