RENAULT Trafic 2.0 dci 115

Shitet nga: kushtrim 18 Dhj 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Renault Trafic 2.0 dci 115
Asht shum i rujten ka km te garantune me liber te servisit te gjitha serviset i ka te kryera ne gjermani guma te reja te gjitha kombi gjindet ne gjermani te interesuarit mund te kontaktojn ne kete nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim