RIMORKIO NE GJENDJE TE MIRE

Shitet nga: rimorkio 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet rimorkio ne gjendje shum te mir per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim