RIMORKJO

Shitet nga: Benjamin 27 Tet 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET RIMORKJO SHUM E MIR DHE PRAKTIKE ESHT ELET BON EDHE PER VETUR MUND TE NGARKONI MBI 1000 kg 045606100 edhe ne viber+37745606100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim