Rampat per bager

Shitet nga: afrimi 19 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shiten rampat per bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim