Renault Master 2.5 dizel 1 VIT RKS

Shitet nga: ismajl 12 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi eshte i sapo regjistruar 1 VIT RKS
Viti i prodhimit 2005
Ngjyra e bardh.
6 shpejtesi,
me 160.000 Km te garantuara me liber te servisit
Ne gjendje te shkelqyer.
i perdorur vetem 1 muaj per 1 vit ( ne sezone si fotograf)
Vini re: sms nuk pergjigjem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim