Renault Master

Shitet nga: Hysen 24 Nën 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Transporterin te markes Renault Master viti 2002 ne gjendje te mir teknike impotuar prej Gjermanis ka 20000 km te kaluara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim