Renault Trafic

Shitet nga: bardhyl 10 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   5 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin renault trafic 2.0 dci viti prodhimit 2007 ,abs,airbag,komand ne timon,,6 ahpejtsi , te kaluara 208000,central,radio cd,gjamat elektronik,4 gomat e reja ,i ardhur nga zvicrra tash e kam doganu dhe e kam regjistru 1vit plot regjistrim... ne gjendje te shkelqyer hargjimet shumte vogla ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim