Renault master

Shitet nga: Visar 28 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Renaul master kubikazha 2.8 diesel i sapo ardhur nga zvicrra ngjendje tmir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim