Rimirkio(prokolic)

Shitet nga: Idriz 15 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio shitet, e ardhur nga Gjermania, eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim