Rimorkio "Kogel "

Shitet nga: Regjep 20 Dhj 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkio Kogel viti i prodhimit 1992 rimorkio esht ne gjendje te rregullt esht 3akse etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim