Rimorkio per vetura

Shitet nga: Mejdi 17 Sht 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkio per vetura ne gjendje te mir urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim