Rimorkio

Shitet nga: xpp 01 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
PRekolic 2015 e sapo ardhur nga Franca shum e ruajtur prekolic per biciklet skuter mund te na gjeni afer autolarjes cufa vW per me shum info :044;554973:044828753
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim