Rimorkio

Shitet nga: Hysen 12 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Rimorkio ne gjendje te mir teknike te importuar nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim