SCANIA

Shitet nga: Njazi 26 Qer 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 100 EUR   7 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Modeli/Tipi:R112 ML 4x2
Kamion:me dy dyer,me Hebibyne
Gjatesia e sanykut:7.5m
Ngjyra: e kaltert
Viti i prodhimit :1986
Pesha e lejuar per ngarkim:7.250kg
Pesha maksimale e lejuar :16.000
Kapaciteti:11015 m3
Gjendja per pune:e shkelqyeshme
Çmimi fillestar:6100
nr.kontaktues:044/310-682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim