SHES CAT D8 L VITI 1990

Shitet nga: FONTANA 03 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES CAT D8 L VITI 1990 NE GJENDJE PUNE
GJINDET JASHT VENDIT TE INTERESUARIT TEL 044 151 948 044 650 573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim