SHES MAN TGA 18.460 VITI 2004

Shitet nga: drinori 14 Jan 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES MAN TGA 18.460 VITI 2004 NE GJENDJE TE RREULLT KLIM,ABS.ROTARDER,INTARDERT ULSE ME NXEMJE full EKSTRA etj..viber +37744650573.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim