SHES MERCEDES BENZ 22.35

Shitet nga: driloni 13 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES MERCEDES 22.35
VITI 1988 NE GJENDJE PUNE
TEL .viber 044 650 573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim