Sanak

Shitet nga: Afrim 16 Tet 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanakun dimensione 6.15 x 2.50 Viti 2001, Ne gjendje te mir E ardhun prej Zvicre.
Per me shum informata mund te kontaktoni ne tel: 044/172 209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim