Sanek

Shitet nga: Qerim 02 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet saneki kiper gjatsia 4.10 gjersia 2.25 thellsia0.58
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim