Senak,Senik

Shitet nga: xeti Dje 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
senaku i nxen 3 kubik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim