Servisi per hydraulik dhe pneumatik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: K&D hydraulic service 29 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Servisojm te gjitha pumpat hydraulike per eskavator ngarkus piruna skipa cilidra (valak) greder etj me pjes original me garancion.Liebher Cat Komatsu Atlass.Yanmar Kobelco Fiathitachi bobcat O&K etj Mitsubishi yale Linde Cat. Bomag etj bejm testin e gjitha pumpave hydraulike. Blejm te gjitha mjetet hidraulike per pjes apo me defekte eskavator velushka ngarkusa skipa etj ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim